Styrelsen 2016

Styrelsen består av:

Odförande Ninnie Edheimer         edheimer.ninnie@gmail.com

V. Ordf. Berit Lücklig

Sekr.  Birgitta Ingemarsson       birgittaingemarsson@hotmail.com 

Kassör Ulrika Danielsson             biscaya@telia.com                 

Pekka Makkonen                          pekka.makkonen99@gmail.com

Ragnvi Landqvist                          ragnvila@gmail.com

Catarina Rudenius                       c-gronform@live.se 

Elisabet Isaksson                    elisabet.isaksson@skola.vaxjo.se 
Suppleanter:
Karin Wallette                           karin.wallette@skola.vaxjo.se
Kristina Axelsson                      kristina.axelsson55@gmail.com
Ulla Klang                                  ulla.klang@hotmail.se

 

 

 

 

 

Senaste kommentarer

04.02 | 19:23

De kommer så fort jag har fåt underlaget av styrelsen. Jag har cancer och har inte varit så aktiv med det. På måndag hoppas jag få till det. Ninni

...
03.02 | 20:45

Hej!
Jag hittar inte aktiviteterna för 2018.

Hälsning Margareta

...
10.02 | 23:21

Hej!
Det är inte vi som anordnar resan till Berlin utan Länsförbundet. Därför är den inte med i vårt programblad. Fanns inget utrymme kvarför annat.
Ninnie

...
10.02 | 22:34

Hej o tack för årets programblad! Många spännande aktiviteter! Undrar över resan till Berlin i maj, finns med på hemsidan, men inte i programbladet?

...