Styrelsen 2019

Styrelsen består av:

Odförande Ninnie Edheimer, 076-113 85 55 
edheimer.ninnie@gmail.com

V.ordf. Elisabet Isaksson,  070-350 99 69            elisabet.isaksson@skola.vaxjo.se 

Sekr.  Birgitta Ingemarsson, 0470-350 49  birgittaingemarsson@hotmail.com 

Kassör Ulrika Danielsson, 070-327 77 62 
biscaya@telia.com                 

Pekka Makkonen, 070-853 13 36                        pekka.makkonen99@gmail.com

Ragnvi Landqvist, 070-281 70 83                        
ragnvila@gmail.com

Catarina Rudenius, 076-246 76 04                     
c-gronform@live.se 

Karin Wallette, 073-154-75-25                          karin.wallette@skola.vaxjo.se

Suppleanter:
Ulla Klang,070-699 87 08                                  
ulla.klang@hotmail.se

Matilda Hamlin, 070-910 39 33   
matilda_hamlin@hotmail.com               

 

 

 

 

Senaste kommentarer

23.04 | 13:58

jag skulle vilja byta eller köpa rödbladig revsuga om det är någon som har den, jag vill föröka upp den så att det räcker räcker till många av mina projekt,

...
11.03 | 08:31

Föreläsningen med det här sprudlande energiknippet får man inte missa! Charmig och rolig är hon också.

...
04.02 | 19:23

De kommer så fort jag har fåt underlaget av styrelsen. Jag har cancer och har inte varit så aktiv med det. På måndag hoppas jag få till det. Ninni

...
03.02 | 20:45

Hej!
Jag hittar inte aktiviteterna för 2018.

Hälsning Margareta

...