Styrelsen 2018

Styrelsen består av:

Odförande Ninnie Edheimer         edheimer.ninnie@gmail.com

V.ordf. Elisabet Isaksson             elisabet.isaksson@skola.vaxjo.se 

Sekr.  Birgitta Ingemarsson       birgittaingemarsson@hotmail.com 

Kassör Ulrika Danielsson             biscaya@telia.com                 

Pekka Makkonen                          pekka.makkonen99@gmail.com

Ragnvi Landqvist                          ragnvila@gmail.com

Catarina Rudenius                       c-gronform@live.se 

Karin Wallette                           karin.wallette@skola.vaxjo.se

Suppleanter:
Ulla Klang                                  ulla.klang@hotmail.se

Matilda Hamlin                        matilda_hamlin@hotmail.com

 

 

 

 

Senaste kommentarer

23.04 | 13:58

jag skulle vilja byta eller köpa rödbladig revsuga om det är någon som har den, jag vill föröka upp den så att det räcker räcker till många av mina projekt,

...
11.03 | 08:31

Föreläsningen med det här sprudlande energiknippet får man inte missa! Charmig och rolig är hon också.

...
04.02 | 19:23

De kommer så fort jag har fåt underlaget av styrelsen. Jag har cancer och har inte varit så aktiv med det. På måndag hoppas jag få till det. Ninni

...
03.02 | 20:45

Hej!
Jag hittar inte aktiviteterna för 2018.

Hälsning Margareta

...