Styrelsen 2019

Styrelsen består av:

Ordförande Ninnie Edheimer, 076-113 85 55 
edheimer.ninnie@gmail.com

V.ordf. Matilda Hamlin, 070-910 39 33   
matilda_hamlin@hotmail.com  

Sekr.  Birgitta Ingemarsson, 0470-350 49  birgittaingemarsson@hotmail.com 

Kassör Ulrika Danielsson, 070-327 77 62 
biscaya@telia.com                 

Elisabet Isaksson,  070-350 99 69     

elisabet.isaksson@skola.vaxjo.se                         

 Catarina Rudenius, 076-246 76 04                      
c-gronform@live.se 

Karin Wallette, 073-154-75-25                          karin.wallette@skola.vaxjo.se

Ulla Klang,070-699 87 08                                  
ulla.klang@hotmail.se

Suppleanter:
Barbro Tegeström

tegestrom@telia.com

Gunnel Rundgren
gunnel.rundgren@gmail.com

Catharina Malmberg Snodgrass
c.malmberg.snodgrass@gmail.com            

 

 

 

 

Senaste kommentarer

23.04 | 13:58

jag skulle vilja byta eller köpa rödbladig revsuga om det är någon som har den, jag vill föröka upp den så att det räcker räcker till många av mina projekt,

...
11.03 | 08:31

Föreläsningen med det här sprudlande energiknippet får man inte missa! Charmig och rolig är hon också.

...
04.02 | 19:23

De kommer så fort jag har fåt underlaget av styrelsen. Jag har cancer och har inte varit så aktiv med det. På måndag hoppas jag få till det. Ninni

...
03.02 | 20:45

Hej!
Jag hittar inte aktiviteterna för 2018.

Hälsning Margareta

...